Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2022-10-13

Dostawa Pocztą - przesyłka kwiatowa na cmentarz

Tradycyjnie na Wszystkich Świętych każdy ozdabia groby najbliższych kwiatami i zniczami, dlatego 1-go listopada wszystkie cmentarze wyglądają magicznie. Co jeśli nie ma się możliwości osobistego odwiedzenia grobów? Z pomocą przychodzi kwiaciarnia. Chętnie dostarczymy kwiaty i znicze w Twoim imieniu. Nasza poczta dostarczy przesyłkę kwiatową na Powązkowski, Cmentarz Wojskowy, Cmentarz Bródnowski, Cmentarz Komunalny Północny i inne cmentarze w Warszawie.  

 

Jak zamówić kwiaty na cmentarz? 

W pierwszej kolejności wybierz odpowiednią kompozycję kwiatową. Na Wszystkich Świętych najpopularniejsze są oczywiście chryzantemy. Równie popularne są wianki na świerku ozdobione ciętymi chryzantemami, goździkami i różami. Po wybraniu kwiatów należy wypełnić formularz z adresem. Do realizacji zamówienia niezbędne jest podanie imienia i nazwiska zmarłej osoby, nazwy i adresu cmentarza, numeru kwatery lub numer sektora cmentarza, alejki i miejsca nagrobka. Dane można przesłać również na maila.  

 

Jak zapłacić za zamówienie?

W naszej kwiaciarni można zapłacić na kilka sposobów. Najszybciej jest oczywiście BLIK-iem lub tradycyjnym przelewem. Składając zamówienie przez stronę można zapłacić kartą. A z zagranicy można płacić również przez PayPal.

pixel