Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kwiaciarnia Warszawa Wesoła

 

Bukiet róż cena kwiaty z dostawą do domy Róze cenaKwiatowa niespodzianka Bukiety kwiatów z dostawą do domu cena Wyslij poczta lub kurierKwiatowe pudełka - flower box - wyślij pocztą lub kurierem z dostawą do domuKompozycje kwiatoweKwiaty doniczkowe z dostawą do domu - wyślij kurierem lub pocztą Kwiaty na pogrzeb online wiązanki wieńce kondolencyjne z dosawą na cmentarz

 


Kwiaciarnia Warszawa Wesoła

         XXI wiek to zdecydowanie czas internetu. Aktualnie za pomocą komputera czy telefonu, możemy zrobić w zasadzie wszystko i to na całym świecie! My także wchodzimy do internetu - Nasza kwiaciarnia internetowa to kwiaty na Dzień Kobiet, Dzień Matki, kwiaty na urodziny i imieniny. Dowozimy też kwiaty na pogrzeb i cmentarz. A to wszystko można bez najmniejszych problemów załatwić z naszą pocztą internetową.


         Kwiaciarnia Warszawa Wesoła, to wyselekcjonowane kwiaty z dowozem, które można zamówić nie wychodząc z domu. Poczta lub kurier z kwiatową przesyłką to przyjemne zaskoczenie dla osoby odbierającej, nawet kiedy nadawca nie ma możliwości wręczyć ich osobiście. Nasi pracownicy zrobią wszystko, aby kwiatowa niespodzianka zapadła w pamięci tak swoim wyglądem, jak i pięknym, świeżym zapachem.

Zamówienie możesz opłacić przelewem internetowym, Blikiem lub przekazem pocztowym na nasze konto. Jeżeli nie możesz opłacić zamówienia przez internet, możesz skorzystać z Poczty Polskiej na Wesołej. Poniżej podajemy adres. Po opłaceniu zamówienia na poczcie koniecznie prześlij nam potwierdzenie zapłaty.

 

Poczta Wesoła

ul.1 Praskiego Pułku, plac Wojska Polskiego 9
05-075 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek 08:00–20:00
wtorek 08:00–20:00
środa 08:00–20:00
czwartek 08:00–20:00
piątek 08:00–20:00
sobota 08:00–14:00
niedziela Zamknięte

 
pixel