Dostawa kwiatów - cała Polska 36,90 zł - zamów już dzisiaj! - Kurier Poczta Kwiaty 24h

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kwiaty na Walentynki 14 luty 2024

( ilość produktów: 51 )

Zamów Kwiaty na Walentynki z dowozem w Warszawie i całej Polsce

Spraw radosną niespodziankę i podaruj swojej ukochanej w Warszawie bukiet róż na Walentynki. To niezwykłe święto zakochanych, celebrowane jest na całym świecie 14 lutego. Ojczyzną Walentynek są Włochy, w których rzymski biskup Św. Walenty udzielał  wbrew woli cesarza ślubów żołnierzom i ich wybrankom. Symbolem Walentynek są serce i czerwone róże. Wyślij kwiaty do Warszawy pocztą lub kurierem kwiatowym z naszej kwiaciarni.

Warszawskie Walentynki to Święto Zakochanych — Walentynki to Dzień Kwiatów Miłości

Wręcz kwiaty na Walentynki Twojej ukochanej, która mieszka w Warszawie lub innym miejscu w całej Polsce. Zamów je już dzisiaj! Nie warto czekać do ostatniej chwili. Opłaca się zamówić bukiet róż lub tulipanów z odpowiednim wyprzedzeniem, aby kwiaty dotarły na czas. Twoja Walentynka odbierze bukiet prześlicznych i świeżych kwiatów, wykonany specjalnie na jej święto przez naszych florystów. Zapewniamy najwyższą jakość i terminowość. Do każdego bukietu dołączamy bezpłatny bilecik, na którym można umieścić życzenia walentynkowe.

Bukiet na Walentynki do Warszawy — jaki wybrać? — róże czy tulipany, a może inne kwiaty?

Chcesz dowiedzieć się jakie kwiaty zamówić na Walentynki w Warszawie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych bukietów walentynkowych. Na stronach naszej kwiaciarni internetowej znajdziesz wiele atrakcyjnych propozycji. Róże, tulipany, rośliny doniczkowe, róże pudełku — flowerboxy.   Chcesz zauroczyć swoją Walentynkę? Zamów dla Niej ogromny bukiet czerwonych róż. Możemy ułożyć nawet bukiet z 200 róż. Róże są najczęściej wybieranymi kwiatami jako upominek na Walentynki. Kwiaciarnie stacjonarne w tym dniu przeżywają prawdziwe oblężenie. Dlatego warto zamówić kwiaty z dostawą w naszej kwiaciarni internetowej. Bez kolejki, bez nerwów, bez tracenia cennego czasu.

Czy bukiet na Walentynki mogę zamówić na Poczcie Warszawa?

W naszej kwiaciarni internetowej oferujemy wygodne sposoby płatności: BLIK, VISA, MASTERCARD, PAYPAL, przelewy elektroniczne z wielu banków. Jeżeli zamówienie będzie składane wcześniej, kwiaty można opłacić także na poczcie polskiej lub innej placówce pocztowej.  Za kwiatową przesyłkę można zapłacić na każdej poczcie w Warszawie i całym kraju (urzędzie pocztiwym), wykonując przelew natychmiastowy na nasze konto. Następnie należy przesłać nam zdjęcie pokwitowania z pieczęcią pocztową — zamówienie zostanie natychmiast przekazane do realizacji w najbliższym terminie. Nie masz możliwości zapłacenia przez internet? - poczta to najlepsze rozwiązanie.

 


pixel