DZISIAJ PROMOCJA! - TANIA DOSTAWA KWIATÓW - CAŁA POLSKA - TYLKO 29,90 zł

 

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kwiaciarnia Warszawa Bemowo

 Poczta Kwiaciarnia Kwiaty na Dzień Kobiet 8 marca

Kwiaty na Walentynki- Poczta czy Kurier Wybierz kwiatową niespodziankęBukiet róż cena kwiaty z dostawą do domy Róze cenaKwiatowa niespodzianka Bukiety kwiatów z dostawą do domu cena Wyslij poczta lub kurierKwiatowe pudełka - flower box - wyślij pocztą lub kurierem z dostawą do domuKompozycje kwiatoweKwiaty doniczkowe z dostawą do domu - wyślij kurierem lub pocztą Kwiaty na pogrzeb online wiązanki wieńce kondolencyjne z dosawą na cmentarz

 

Kwiaciarnia Warszawa Targówek

Kwiaciarnia internetowa lub inaczej kwiaty z dowozem, to idealne wyjście kiedy chcesz podarować bliskim kwiaty na urodziny, imieniny, kwiaty na Dzień Matki czy Dzień Kobiet, ale nie możesz pojawić się u nich osobiście - poczta lub kurier kwiatowy zrobi to za Ciebie! W końcu bukiety róż to nasza specjalność!
Kwiatowa przesyłka z Kwiaciarni Warszawa Targówek sprawdzi się nie tylko w dostawie do domu, również wtedy kiedy potrzebujesz dostarczyć kwiaty na pogrzeb lub cmentarz. W naszej ofercie znaleźć można także kwiaty doniczkowe, dzięki czemu możemy wpasować się w każdy gust. Do tego oprócz samych kwiatów mamy również możliwość dołączenia do przesyłek kartek okolicznościowych, maskotek lub czekoladek. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, więc jeśli masz jakieś życzenia specjalne, skontaktuj się z nami, postaramy się je spełnić!

 

pixel